English Dokonaj rezerwacji dzisiaj! Polski
 
     
 
   
 
Warunki Czarteru
 
Wszystkie rejsy wymagają wcześniejszej rezerwacji oraz wpłaty 100% zaliczki. Umowa czarteru oraz jego warunki muszą być podpisane przez wszystkich pasażerów przed rozpoczęciem rejsu.
 
Unieważnienie rezerwacji i zmiana terminów:
Jeżeli unieważnienie lub zmiana terminu jest dokonana na więcej niż pięć dni przed rozpoczęciem czarteru wcześniej ustalonego biuro przychyla się do 100% zwrotu należności lub zmiany terminu bez dodatkowej opłaty.
 
Jeżeli unieważnienie lub zmiana terminu jest dokonana na mniej niz 5-3dni przed rozpoczęciem czarteru wcześniej ustalonego, wówczas jest możliwość 50% zwrotu należności lub zmiana terminu bez dodatkowej opłaty.
 
Jeżeli unieważnienie lub zmiana terminu jest dokonana na mniej niz 3 dni przed rozpoczęciem czarteru wcześniej ustalonego, wówczas nie ma możliwości zwrotu należności lub zmiana terminu będzie wymagać dodatkowej opłaty w wysokości 50% sumy wcześniej ustalonej w kontrakcie czarteru.
 
Warunki pogodowe:
W większości przypadków wypływamy na jezioro, to jednak ostateczna decyzja należy do kapitana, który zachowuje prawo do odwołania rejsu. Złe warunki pogodowe nie zobowiązują organizatora do dokonania zwrotu należności za niewykorzystany rejs, ponieważ jego termin zostanie zmieniony na pierwszy dogodny i dostępny dla obu stron.
 
Nieprzewidywalne opóżnienia:
Rozumiemy, że czasami może wystąpić opóżnienie rejsu z powodu od nas niezależnego wówczas będziemy się starć aby do rejsu doszło pomimo opóżnienia lub jego termin zostanie zmieniony na pierwszy dogodny i dostępny dla obu stron.
 
Alkohol:
Przede wszystkim bezpieczeństwo pasażerów i załogi, dlatego osobom w stanie nietrzeźwym wstęp na pokład jachtu będzie zabroniony. W celu zachowania bezpieczeństwa pasażerów ilość alkoholu spożywanego może być ograniczona przez kapitana.
 
Uwaga: w przypadku nieprzestrzegania zasad bezpieczeństwa oraz przepisów, kapitan zachowuje prawo zakończenia rejsu przed upływem czasu wcześniej uzgodnionego kontraktem czarteru bez możliwości zwrotu należności za niewykorzystany czas.
 
Uszkodzenia jachtu:
Pasażerowie odpowiedzialni za uszkodzenia jachtu, których powodem jest ich ignorancja i niedbałość będą obciązeni kosztami części i naprawy.
 
Kąpiele w jeziorze:

Odpowiedzialność za pływnie w jeziorze ponoszą pasażerowie.

 
 
 
 
 
 
   
 
  Strona Główna | Kapitan & Jacht | Port | Pytania | Galeria | Kalendarz | Cennik | Kontakt | Warunki Czarteru  
  2010 © Ahoy Chicago Sailing Corp. Wszelkie prawa zastrzeżone.